O NAs

Nasza firma

Kim jesteśmy

Ogólnopolski zasięg

Jesteśmy jedną z firm, które swoim zasięgiem obejmują całą polskę. zwracają się do nas osoby z całej polski z prośba o pomoc w znalezieniu najlepszego miejsca na nocleg. I my im to zapewniamy.

Na początku po prostu napisz lub zadzwoń. To z naszego doświadczenia najtrudniejszy krok. W praktyce resztą rzeczy zajmiemy się my. 

Odpowiedzialność

Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy aby zapewnić Ci jak najlepsze miejsce do spania/mieszkania. Jednakże nie jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkich ogłoszeń i sprawdzić wszystkich ofert.

Z tego względu pamiętaj, że główna odpowiedzialność za wynajem mieszkania spoczywa na to. To Ty jesteś odpowiedzialny za mieszkanie/dom, który kupisz/wynajmiesz.

Pełnimy rolę doradców, których porady bardzo często się sprawdzają, dlatego korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia możesz naprawdę sporo zyskać, ale pamiętaj- to Ty masz ostateczną decyzję.

Nasza wizja

Stworzenie miejsca, do którego będą chcieli trafić ludzie z całej Polski. Wykreowanie jak najlepszego wizerunku Zielonej Góry oraz Gorzowa Wielkopolskiego i ich okolicy. Rozwój ekonomiczny, a przede wszystkim turystyczny tych regionów. Bycie rozpoznawalną marką, która będzie wzbudzała dużo zaufania.

Nasza misja

Pomagać ludziom odnajdywać się na nowym miejscu, w trakcie podróży czy przeprowadzki. Być jak największym wsparciem w momencie zmiany swojego życia.

Promowanie regionu województwa lubuskiego jako atrakcyjnego miejsca do spędzania wolnego czasu oraz zamieszkania. Promowanie instytucji kulturowych oraz wydarzeń odbywających się w naszym regionie.

0 +
Sprzedanych apartamentów
0 +
Usatysfakcjonowanych klientów
0 +
Domów wynajętych
0 +
Dodanych ogłoszeń